Kdo je to Severus?

2. října 2014 v 19:58 | "Luna Lovegood" |  Severus Snape
Severus Snape je profesorem na Škole čar a kouzel v Bradavicích. Celé své působení na škole vyučoval Lektvary, jak základní, tak pro pokročilé třídy.
O post učitele Obrany usiloval léta, Brumbál mu ho však nehodlal přidělit, jakkoli Snape měl výbornou kvalifikaci, protože pro něj byl jednak cennější jako špeh u Voldemorta a za druhé si ho vysoce cenil pro osobní odvahu a další charakterové vlastnosti nepříliš oceňované studenstvem.
Černokněžník totiž po skončení vlastního studia v Bradavicích o místo Obrany usiloval též a Brumbál věděl, že by Snapa v záchvatu vzteku zabil za to, že uspěl, kde Voldemort selhal. Snape byl zpočátku spojencem Voldemorta, ale na stranu dobra se přidává v den, kdy zemřela Lily .

Severus Snape
Severus Snape byl řediletem koleje Zmijozel
Právě to je jeden z hlavních důvodů, proč se tolik snaží ve své špionážní práci. Je mistrem nitrobrany širokého spektra složitých neverbálních kouzel, zahrnujících věci typu čtení myšlenek a obranu proti němu, vymazání nebo pozměňování paměti, přikázání někomu něco udělat jen silou vůle a podobně.
Harry Snapa neměl rád, ale není se moc čemu divit, protože k němu byl v hodinách lektvarů pro jeho původ (nenáviděl Jamese) velice nepříjemný a často ho urážel.
Omlouvám se pokud jsem moc nevysvětlila kdo to je , ale něco vám řeknu Snape byl BEST!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama